На цій сторінці ви можете ознайомитись із переліком навчальних семінарів у Авторській школі Оксани Жили.

 

 

Навчальний семінар

Вакуумний масаж

 

Вакуумний масаж має різносторонній вплив на організм: посилює кровоток, лімфовідток, обмінні та трофічні процеси в тканинах, позитивно впливає на стан нервово м”язового апарату, сприяє розсмоктуванню рубців, спайок, нормалізує функції хворого органа, має болезаспокійливий вплив.

При вакуумному масажі подразнення рецепторів і певних рецепторних зон приводить до виникнення ціле направлених рефлекторних реакцій. Імпульси від рецепторів через центральну нервову систему (ЦНС) викликають специфічні реакції у внутрішніх органах і у всьому організмі.

Вивчення характеру місцевої дії вакуумного масажу (ВМ) дозволило встановити поряд зі змінами локальних обмінних процесів стимуляції неспецифічних захисних сил організму з розвитком адаптаційних реакцій.. При вакуум-терапії спостерігається підвищення активності найважливіших біоенергетичних ензимів, стимуляції всіх ланок імунітету, покращення реологічних властивостей крові.

В процесі використання вакуумний масаж:

впливає стимулююче на органи кровообігу, підвищує вміст гемоглобіну в крові і тим самим перешкоджає розвитку анемії, нормалізує артеріальний та венозний тиск, покращує кровоток «втомленої» та проблемної шкіри, сприяє її регенерації і дозволяє поживним речовинам кремів проникати глибше в шкіру;

 • підвищує імунітет;
 • регулює діяльність печінки та нирок, сприяє зниженню ваги і розсмоктуванню целюліту, в тому числі, впливає нормалізуюче на травний канал та матку;
 • допомагає при порушеннях менструального циклу і стимулює сексуальну активність;
 • сприяє м»язовому розслабленню, відновленню сил після важкого фізичного та розумового навантаження;
 • має антидепресивний та антистресовий вплив;
 • знижує синдром абстиненції («похмілля»).

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ 2 ДНІ

 

Навчальний семінар

Вісцеральна хіропрактика (масаж живота)

 

ВІСЦЕРАЛЬНА ХІРОПРАКТИКА (старослов'янський масаж) - це глибокий масаж внутрішніх органів через черевну стінку, який повертає внутрішні органи в їх природнє положення, відновлює їх тонус, усуває венозний і лімфатичний застої в органах і навколишніх просторах, призводить до нормалізації функцій цих органів і відновлення обмінних процесів та всього організму без використання лікарських препаратів, покращує самопочуття людини.

У основі багатьох захворювань, що виникають впродовж життя людини, лежать венозні і лімфатичні застої у внутрішніх органах або навколо органних просторах, і так само порушення розміщення органів (опущення шлунка, кишечника, нирок, тазових органів), яке може виникати в результаті фізичних перевантажень, травм, інтоксикацій. Застійні явища у свою чергу викликають спастичні стани органів (спазми, коліки), а це, у свою чергу, веде до порушення обмінних процесів та взаємозв'язків внутрішніх органів, сильного зниження імунітету. При порушенні крово- і лімфообігу в тілі як наслідок, можуть з'явитися бактерії, гриби, паразити, віруси, які патологічно змінюють органи людини. Природно що, усунення венозно-лімфатичних застоїв в органах і навколоорганних просторах, а так само зміщення внутрішніх органів на своє місце, призводить до нормалізації функцій організму і відновлення усього організму в цілому без використання потужних лікарських препаратів. Поліпшення кровообігу в ділянці живота сприяє рефлекторному посиленню кровообігу і в ділянці грудей, голови, хребта, ніг і рук, що надає великі можливості в якісному оздоровленні пацієнта.

ТРИВАЛІСТЬ 3 ДНІ

 

Навчальний семінар

Гречаний масаж

 

або компреси нагрітою гречкою використовувалися ще з давніх часів. Знахарі, народні цілителі лікували настоями з трав, гарячими травами з гречаною крупою різні хвороби – від простуд та гайморитів до міозитів та гастритів. Гречка допомагала не тільки при тілесних недугах, але й використовувалася як антидепресант. Особливий аромат, який виділяє нагріта гречка, заспокоює, створює відчуття домашнього затишку. Сухе тепло гречки має судиннорозширюючі, анестезуючі, сорбуючі властивості.

Гречаний масаж ефективний як для загальної гармонізації та укріплення організму, так і для спрямованої дії на окремі органи та тканини. Гречаний масаж можна порадити як процедуру, ефективну в боротьбі з целюлітом. Під час масажу відбувається механічний вплив на «апельсинову кірку», активізація метаболізму шкіри та верхніх шарів підшкірної жирової клітковини, результатом чого є помітний косметичний ефект.

Гречаний масаж покращує тонус організму, сприяє здоровому міцномусну, загальному покращенню емоційного фону

ТРИВАЛІСТЬ 2 ДНІ.

 

Навчальний семінар

Лімфодренажний масаж

 

Лімфатична система - одна з найскладніших. Вона вкрай чутлива до різних впливів. Порушення її роботи можуть спровокувати багато факторів: малорухливий спосіб життя, стреси, незбалансований раціон харчування. Неправильний спосіб життя призводить до призупинення лімфотоку, проблем з обміном речовин, набряків. Справитися з даними проблемами допомагає лімфодренажний масаж тіла, що дозволяє відновити роботу лімфатичної системи.

Механізм дії масажу простий: він відновлює правильний ток лімфи, що сприяє звільненню тканин організму від токсинів. З його допомогою налагоджується нормальний приплив всіх корисних мікроорганізмів в органи і тканини. Масаж сприяє виведенню надлишку рідини з організму, що сприяє позбавленню від целюліту.

Показання Надлишки рідини в організмі спостерігаються при ряді захворювань. Лімфодренажний масаж показаний в наступних випадках:

 • Целюліт, схильність до надлишкової ваги;
 • Проблеми з мікроциркуляцією, внутрішні набряки, що виникають внаслідок старіння чи в процесі
 • Варикозне розширення вен, при якому спостерігаються венозні та лімфатичні застої;
 • Захворювання, які супроводжуються порушенням метаболічних процесів організму;
 • Після травм та операцій;
 • Відовлення обміну речовин;
 • Відновлення фізіологічного тонусу м»язів;
 • Відновлення пружності шкіри.

Протипоказання лімфодренажного масажу

Коли потрібно відмовитися від лімфодренажного масажу:

 • тромбофлебіт;
 • хронічні захворювання шкіри (алергічні висипання, дерматити, опіки тощо);
 • пухлини;
 • гострі запальні процеси;
 • вагітність (термін значення не має).

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ 2 ДНІ

 

Навчальний семінар

Масаж Гуаша

 

Гуаша в основному скерований на лікування конкретних захворювань, оздоровлення та омолодження організму.

Під час масажу покращуються обмінні процеси в шкірі, виводяться токсини тому шкіру очищують та протирають. Протягом доби необхідно пити теплу воду, щоби забезпечити підвищений вивід токсинів з організму.

За допомогою масажу Гуаша можна вплинути на весь організм, нормалізувати внутрішню взаємодію між органами, що приводить до зникнення конкретного патологічного процесу, загальному оздоровленню і омолодженню. Постійне використання цього методу заповільнює процес старіння.

Відзначається сприятливий вплив на нервову систему: покращується сон, знімається тривожність,покращується апетит, порушений внаслідок нервових захворювань. Відбувається загальне оздоровлення організму, підвищує тонус і опірність інфекціям.

ТРИВАЛІСТЬ 2 ДНІ

 

Навчальний семінар

Методики медового масажу

 

Будь-який масаж, в тому числі і масаж медовий, в першу чергу впливає на шкірні покриви і поверхневі підшкірні структури.

Механічна дія рук масажиста на шкіру призводить до посилення кровообігу в зоні масажу, поліпшенню трофіки тканин, прискоренню відтоку венозної крові та лімфатичної рідини. Крім цього, масаж ініціює запуск рефлекторних процесів за участю центрів спинного мозку, що потенціює місцевий ефект, а також покращує роботу внутрішніх органів.

Все це вірно і по відношенню до медового масажу. Однак, крім вищеназваних ефектів, в хід йдуть і додаткові методи впливу.

По-перше, мед має воістину унікальний склад і такі ж унікальні поживні властивості. У ньому містяться вітаміни, цукри, макро-і мікроелементи, які сприятливо впливають на всі поверхневі структури організму.

По-друге, мед при масажі виступає ще й у ролі сорбенту, витягаючи на себе з міжтканинної рідини і підшкірної жирової клітковини накопичені там токсичні речовини, або, як їх ще прийнято називати, шлаки. Завдяки цьому ми отримуємо ще один ексклюзивний ефект медового масажу — очищуючу дію на організм. Саме ця властивість дозволяє використовувати медовий масаж для схуднення в комплексі з іншими заходами, спрямованими на боротьбу із зайвою вагою.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ 6 ГОД.

 

Навчальний семінар

Стоун Терапії

 

Народжені Землею, відшліфовані водою, що ввібрали в себе силу Сонця, каміння - це джерело божественної енергії.

Зараз дуже популярна релаксуюча процедура - стоун-терапія - була відома ще в глибоку давнину . Так, у Месопотамії місцеві лікарі укладали на тіло хворого невеликі гарячі камені для того, щоб як слід прогріти пацієнта. Японські ченці-аскети кілька тисячоліть тому також знали і використовували цілющі властивості гарячих порід для лікування і релаксації. Знали про це і давні римляни, і американські індіанці, що використали для цих цілей насичені «вогненною» енергією вулканічні породи. Гарячі камені були в арсеналі секретів краси і у китайських принцес. Стародавні народи були впевнені, що кожен природний мінерал несе в собі енергію, яка, взаємодіючи з людиною, здатна справити позитивний вплив і принести гармонію в життя людини.

Філософія стоун-терапії У стоун-терапії використовується базальт (гарячі камені) і мармур (холодне каміння). Завдяки впливові чорного базальту тіло нагрівається, а судини розширюються. Таким чином, масаж сприяє розслабленню м'язів, допомагає зняти больові відчуття за рахунок припливу крові, прискорює метаболізм і вносить великий вплив в очищення організму від шлаків і токсинів. Масаж холодним білим мармуром призводить до звуження судин, усуває застій венозної крові, насичуючи її киснем і омолоджуючи весь організм.

Техніка стоун-масажу Процедура стоун-терапії починається з нанесення на шкіру тіла спеціального ароматного масла. Після чого в суворому порядку викладаються теплі камені - вздовж хребта, на поперек, живіт, плечі, руки і ноги. Іноді маленькі плоскі камінчики встановлюються між пальцями ніг (елемент індіанської культури).Після цього майстер починає розтирати ваше тіло за допомогою каменів, починаючи зі стоп і закінчуючи шиєю, при цьому чергуючи холодні і гарячі камені.Час масажу: 30-90 хвилинВажливо! Стоун-терапію рекомендовано проводити не більше двох разів на тиждень, один сеанс триває від півтора до двох годин.Що лікують камені. Основні показання для сеансів стоун-терапії: хронічна втома, безсоння, депресія, мігрень, надмірна вага, целюліт, реабілітація після травм, захворювання суглобів, болі в спині і шиї. Масаж гарячими каменями поверне спокій вашої душі і наповнить енергією ваше тіло!

ТРИВАЛІСТЬ 3 ДНІ

 

Навчальний семінар

Тайський Масаж

 

Тайський масаж— це єдина оздоровча система, що включає в себе кілька способів впливу, таких як: рефлексологія, розкриття суглобів, розтягнення, глибокі натискання на м'язи, пасивні вправи і т. д.

За допомогою тайського масажу можна активізувати обмін речовин, поліпшити роботу лімфатичної та кровоносної системи, рухливість суглобів, а також підвищити і зміцнити імунітет.

Тайський масаж допомагає відновити і нормалізувати роботу систем і органів всього організму. Завдяки його впливу проходять болі в попереку, головні болі, зникають проблеми пов'язані із травленням.

Тайський масаж дуже часто використовують для зняття стресів, психоемоційного напруження та їх наслідків. На зміну стресу, хронічної втоми і депресії приходять приємні емоції.

Людям старшого віку, які живуть малоактивним життям, такий масаж показаний для підвищення рухливості суглобів і гнучкості хребта.

Цей вид масажу надасть допомогу в боротьбі з надлишковою вагою. Спеціальна техніка масажу, з використанням спеціальних масел і кремів має антицелюлітний вплив, в результаті якого поліпшується обмін речовин і кровообіг.

Користь тайського масажу цікавить як жінок, так і чоловіків, адже він підвищує лібідо і сексуальну енергію. Саме тому його рекомендують в якості засобу, здатного нормалізувати сексуальні відносини.

Тайський масаж корисний і дітям, він позитивним чином впливає на всі системи дитячого організму: нервову, імунну, ендокринну, кровоносну, травну і кісткову. Також він є чудовою профілактикою проти сколіозу і надає неоціненну допомогу при лікуванні ДЦП.

Тайський масаж приносить користь:

 • при малорухливому і сидячому способі життя;
 • при болях в спині і скутості в м'язах;
 • при поганому самопочутті;
 • при неспокої і порушенні сну.

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ 3 ДНІ

 

Навчальний семінар

Тайський масаж стоп

 

Техніці тайського масажу стоп вже 3000 років. Вона виникла в Китаї, звідти була перенесена ченцями в Таїланд, дане мистецтво збагатилося індійськими методиками рефлексотерапії. Тисячі років сіамські монахи вдосконалювали техніку масажу. Сучасний тайський масаж - це перевірена століттями методика, ввібрала знання і досвід індійців, китайців і самих тайців. Масаж виконується за допомогою пальців рук і дерев'яною паличкою із застосуванням спеціальних кремів і масел. Результат масажу - абсолютне розслаблення і відчуття приголомшливого внутрішнього комфорту, і до того ж регуляція функцій всіх внутрішніх органів!

Тайський масаж стоп - Чудовий засіб для зняття стресу, розблокування нервових шляхів і поліпшення кровообігу і лімфодренажу. Протягом години фахівець тайського масажу ретельно пропрацює всі життєво важливі точки Вашої стопи від п'яти до кінчиків пальців і активізує всі енергетичні канали, використовуючи прийоми традиційного тайського масажу стоп. В масаж ніг входять численні м'які і плавні розтяжки м'язів, суглобів і сухожиль ніг, натиснення на точки,рефлекторні зони і лінії меридіанів. Тайський масаж ніг виконують кистями рук, передпліччя і спеціальною паличкою. Масаж впливає стимулююче: покращує кровообіг і рухливість суглобів стопи та коліна, вирівнює потоки енергії в органах нижньої частини тіла, полегшує головний біль і відновлює Ваші сили. Після сеансу масажу стоп ви відчуєте надзвичайну легкість у рухах і піднесений стан духу. При регулярній практиці Ви помітите значні поліпшення в самопочутті та в зміцненні здоров'я. Масажист впливає на активні точки - проекції органів і систем людського тіла, м'яко і ефективно налагоджуючи роботу всього організму.

Тайський масаж стоп надає саме благотворний вплив на організм:

 •  Покращує циркуляцію крові та енергетику рук і ніг;
 •  Стимулює лімфатичну систему;
 •  Виводить токсини з тіла;
 •  Покращує імунну систему організму;
 •  Покращує надходження кисню до кінцівок;
 •  Зменшує млявість і в'ялість, покращує гнучкість суглобів рук і ніг;
 •  Розслабляє і усуває безсоння, стрес і нервове напруження;
 •  Усуває проблеми з травленням.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ 2 ДНІ