КАРДІОАНАЛЕПСИН

 

  Основний склад: гірчовник (RhizomaLigustici Chuan-xiong), камфол та ін.

Препарат успішно пройшов тестування в Українському НДІ кардіології ім. Н. Д. Стражеско.

При тривалому застосуванні та одночасному прийомі з лікарськими засобами випадків несумісності, негативних або побічних ефектів не спостерігалося.

Особливості препарату: навіть при низькому дозуванні спостерігається швидка дія і висока ефективність препарату.

Фармакодинаміка.

Кардіоаналепсін володіє наступними ефектами:

• Заспокійливим (седативний і антидепресивний)

• Болезаспокійливим

• Покращує мікроциркуляцію (депонування крові за рахунок розширення судин великого кола кровообігу)

• Знижує загальний опір периферичних судин (призводить до зниження артеріального тиску)

• Знижує навантаження на серце (полегшує роботу серця по вигнанню крові у велике коло кровообігу, збільшуючи ударний об'єм і серцевий викид при зменшенні метаболічної потреби міокарда в кисні, тим самим попереджаючи ішемію та інфаркт міокарда)

• Терапевтичну дію: збільшує обсяг коронарного кровотоку за рахунок аналептичної дії

• Попереджує напади стенокардії за рахунок міотропної коронаророзширювальної дії гірчовника , але, на відміну від західних засобів швидкої і повільної дії, негативними побічними ефектами не володіє і звикання до нього нема.Основні показання до застосування кардіоаналепсіна:

• ішемічна хвороба серця

• стенокардія

• задишка

• серцева астма (почуття страху, дискомфорт у у грудях, що супроводжуються утрудненим диханням, відчуття стискання в грудях; задуха, викликана серцевим або легеневим захворюванням)

• загрудинні  болі.Метод застосування:

сублінгвально (під язик).

При прийомі під язик гранули дають гіркуватий смак і відчуття тепла або печіння.

дозування:

в комплексній терапії атеросклерозу, вегето-судинної дистонії, депресій, з метою профілактики стенокардії - по 5 гранул 3 рази на день, курс лікування - 10-15 днів.

При гострих нападах стенокардії, для попередження інфаркту міокарда, гіпотонічних і гіпертонічних кризах, для попередження інсульту - одноразово 10-15 гранул ..

Форма випуску:

каплевидні гранули бурштинового кольору вагою по 40 мг в упаковках по 120 (60 х 2) гранул.

 

 

АПАРАТ ДЛЯ ОЧИСТКИ КРОВІ  "АДОК"

 

 

  Дія апарату для очищення крові (Адок) засновано на випромінюванні лазерних хвиль потужністю 4-6 мВ з використанням бІофотонІв. Висока ефективність досягається завдяки вдалому поєднанню цих двох технологій.Основний ефект лазерних хвиль полягає в поліпшенні реологічних властивостей (властивостей плинності) крові. Завдяки поліпшенню плинності відбувається більш якісне очищення крові від шлаків, посилюється міжклітинний обмін рідинами, поліпшуються загальнообмінні процеси.Поліпшення реологічних властивостей крові викликає, в свою чергу, оптимізацію та посилення мікроциркуляції в органах і системах. Підвищується опірність організму хворобам, посилюється імунітет, що дозволяє рекомендувати застосування Адок в комплексному лікуванні гострих респіраторних захворювань, запалень легень, туберкульозі.При використанні зонда Адок через ніздрі носа, енергочастинки слабо-лазерного випромінювання поглинаються клітинами крові.

Внаслідок цього впливу викликається біологічна реакція, що очищає кров і зміцнює судини. Знижуються високий артеріальний тиск, в'язкість крові і вміст холестерину в крові.

Показання до застосування апарату Адок Кардіологія:

атеросклероз, ІХС, стенокардія, гіпертонія, постінфарктний кардіосклероз, гостра коронарна недостатність, міокардит, вади серця, синдром дисфункції синусового вузла, вегето-судинна дистонія, ревматизм, ревматоїдний артрит, колагенози. Порушення імунітету:

алергія, часті запальні і простудні захворювання, тривале одужання. Гематологія:

анемії. Пульмонологія:

абсцес легенів, бронхіти гострі та хронічні, бронхіальна астма, бронхоектази, пневмонія, пневмосклероз, плеврити. Офтальмологія:

катаракта, глаукома, діабетична ретинопатія, іридоцикліт, блефарит, аутоімунна офтальмопатія, порушення акомодації і конвергенції, кон'юнктивіт, атрофія зорового нерва, дегенерація сітківки, крововилив у склоподібне тіло, тромбоз ретинальних вен.Захворювання ЛОР-органів:

отити, фарингіти, тонзиліти, аденоїди, ларингіти, синусити, гайморити, риніти, нейросенсорна туговухість. Неврологічні захворювання:

поліневрити, невралгії, радикуліти, остеохондроз, шийно-плечовий периартрит, стан після перенесеного ішемічного інсульту, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, дисциркуляторна енцефалопатія, мієлопатії, полінейропатії, епілепсія, хвороба Бехтєрєва, безсоння, запаморочення, шум у голові, мозочкові порушення, нервове перенапруження , втома, депресія. Гастроентерологія:

гастрит, панкреатит, коліт, цироз печінки, холецистит, жовчно-кам'яна хвороба, виразкова хвороба шлунка, 12-палої кишки (без кровотеч), гепатити А, В, С, отруєння, кишкова непрохідність. Урологія:

простатити, аденома передміхурової залози, зниження потенції, невротичні сексуальні розлади, патологія сперматогенезу, пієлонефрит, гломерулосклероз, сечо-кам'яна хвороба, цистит, уретрити, енурез, гемодіаліз. Акушерство і гінекологія:

хронічні гінекологічні захворювання: ендометрит, ерозія шийки матки, ендометріоз, аднексит, вульвовагиніти, спайковий процес в малому тазу, тріщини сосків, порушення менструального циклу, лактаційний мастит, дисфункціональні маткові кровотечі та ін). Хірургія:

рани, трофічні виразки, опіки, обмороження, інфільтрати, гнійні захворювання м'яких тканин, фурункули, карбункули, флегмони, тріщини прямої кишки, остеомієліт.Ендокринні захворювання:


цукровий діабет, гіпотиреоз, безпліддя, ожиріння, клімактеричний синдром, утворення вузлів у залозах: мастопатія, міома матки, вузли і кісти в щитовидній залозі, яйниках. Дерматологія:

фурункульоз, псоріаз, екзема, герпес, лишай, целюліт; вугри, себорея, випадання волосся, нейродерміт. Ангіохірург:

тромбофлебіт, варикозне розширення вен, облітеруючий ендартеріїт, згущення крові. Ортопедія і травматологія:

переломи, вивихи, гнійні захворювання кісток, остеопороз, хвороба Бехтєрєва, шпори п'ят, артрози, артрити. Стоматологія:

зубний біль, флюси, остеомієліт, пародонтози, гінгівіти, пульпіт, хронічні тріщини губ. Педіатрія:

дітям з метою здорового розвитку, профілактики простудних захворювань, під час епідемій грипу. Спортивна медицина:

зняття болю, розсмоктування гематом, травми, вивихи, забиті місця, розтягнення зв'язок, прискорення реабілітації після спортивних перевантажень, для активації психофізичного стану перед змаганнями та ін.

Протипоказання до застосування:

* гемофілія, кровотечі будь-якої етіології;* активна форма туберкульозу;*психічні захворювання в гострій стадії;* тиреотоксикоз;* вагітність.

 

КОРДІЦЕПС

 

Кордіцепс - унікальний і універсальний

 

 

 

Препарат має здатність впливати на всі енергетичні канали людини. Покращуючи циркуляцію і обмін енергії в кожному органі, каналі, клітині, препарат очищає організм на клітинному рівні від токсинів і шкідливих речовин. Як профілактичний засіб, препарат підтримує енергобаланс організму в оптимальному режимі.

Кордицепс - унікальний і універсальний.

Склад: супердрібні частинки з кріофізичним дробленням стінок міцелію кордіцепса і спор Лінчжи.

 Спектр дії препарату надзвичайно широкий.

     Тіло грибка Кордіцепс багате поживними речовинами і специфічними біологічними компонентами, властивими рослинам високогір'я.

     У Китаї кордіцепс є одним з основних препаратів національної медицини впродовж 1200 років. Китайці визнали кордіцепс як «творіння Бога», як талісман, що приносить удачу, здоров'я і довголіття. Народні цілителі використовують його для зміцнення здоров'я, підвищення тонусу і позбавлення від безлічі хвороб: бронхіт, пневмонія, стенокардія, туберкульоз, цироз, ревматизм, передчасне старіння, і це далеко не повний список.Властивості   кордіцепса:1. Високоефективний засіб для імунологічної регуляції. Підвищує здатність нашого організму чинити опір різним захворюванням.

2. Знижує надлишкове підвищення імунітету і усуває його порушення на генетичному рівні при аутоімунних захворюваннях, таких як склеродермія, системна червона вовчанка, ревматоїдний артрит і ревматизм, за рахунок нормалізації роботи органів, що регулюють імунітет.

3. Служить як натуральний антибіотик. Надає бактеріостатичну дію проти кількох десятків патогенних бактерій.

4. Має протизапальну дію. Перевищує по ефективності гідрокортизон.

5. Помірно розширює кровоносні судини, збільшує кровопостачання серця і легенів.

6. Підвищує здатність протистояти втомі, кисневому голодуванню, зменшує рівень ліпідів у крові, сприяє заспокоєнню.

7. Проявляє високу адаптогенну здатність.

8. Ефективно виводить з організму токсини, в тому числі і шкідливі залишки лікарських препаратів.

9. Має протипухлинну дію, стимулюючи активність лейкоцитів і відновлюючи їх рівень у крові. Пом'якшує побічну дію радіо- і хіміотерапії.

10. Відновлює нормальну діяльність печінки, нирок і легень.

11. Покращує обмін речовин в тканинах усіх органів.

12. Знижує рівень холестерину в крові.

13. Регулює число тромбоцитів в крові, перешкоджає утворенню і сприяє розсмоктуванню тромбів.14. Активізує сперматогенез, підвищує статеву потенцію у чоловіків.

15. Має омолоджуючу дію. Показання до застосування  кордіцепса:

- Серцево-судинні захворювання: ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда.

- Захворювання органів дихання: бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма, емфізема легенів,туберкульоз.

- Хвороби сечостатевої системи: цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит, енурез,  ендометрит, аднексит, кольпіт.

- Статеве безсилля, болі в області попереку.

- Хвороби крові: тромбоцитопенічна пурпура (хвороба Верльгофа).

- Аутоімунні захворювання, у тому числі ревматизм.

- Гіпоіммунний стан: часті ГРВІ, грип.

- Злоякісні новоутворення різних органів, навіть у пізніх стадіях захворювання, при проведенні хіміотерапії та радіотерапії.

- Для проведення дезінтоксикації організму при різних ситуаціях, у тому числі при гострих і

хронічних отруєння, масивної медикаментозної терапії, при проживанні в радіоактивних

зонах.

- При трансплантації (пересадці) органів використовується як імуномодулятор, знижуючи опірність організму до чужорідних тканин і перешкоджає відторгненню органу.

- Передчасне старіння, в'янення шкіри.

- Підвищені фізичні навантаження, у тому числі силові види спорту.

- При стресових ситуаціях.

- Рекомендується при безсиллі, пітливості, болях у попереку, полюції. Протипоказання:

З обережністю:

1. Епілепсія

2. Дітям до 5 років і вагітним строго за показаннями і під наглядом лікаря.

3. У період лактації.

 

В упаковці 12 капсул по 0,3г.

Застосовувати 1-2 шт. в день.

 

Кордицепс і його вплив:Надає протизапальну дію, по ефективності прирівнюється до гідрокортизону, але відмінність в тому, що кордицепс не має побічних дій!Значно покращує стан серцево-судинної системи в цілому, за рахунок посилення кровопостачання серцевого м'яза і підвищення еластичності і пропускної здатності судин.Збільшує кровоток коронарних судин, регулює співвідношення кальцію і фосфору в плазмі крові. Можна застосовувати для профілактики і лікування інфаркт міокарда, ішемічної хвороби серця, інсульту, стенокардії, атеросклерозу, аритмії і ревматизму.Надає високоефективну бактеріостатичну дію на кілька десятків видів патогенних бактерій і вірусів (наприклад: стрептокок, стафілокок та ін.), Лікує вірус герпесу.Покращує обмін речовин тканин нирок, нормалізує рухові функції. Є відмінним профілактичним засобом ниркових захворювань. Кордицепс дає відмінні результати при будь-яких ниркових та легеневих патологіях.Нормалізує функцію печінки. Покращує стан людей, які страждають лейкемією, а також попереджає перехід в злоякісну стадію. Пригнічує вогнища злоякісних ракових утворень. Підвищує активність лейкоцитів, що сприяє швидкому відновленню при радіо - хіміотерапія. При доброякісній пухлині може стати ідеальним засобом для лікування.Має антитоксичну ефектом, а також є антиоксидантом.З 1980 року американські вчені домоглися значних успіхів в системному аналізі кордіцепса. Вони визначили, що в ньому також міститься кордіцепсовая кислота, аденозин, аденін, пептиди, численні вітаміни і мікроелементи.При цьому виявилося, що деякі з цих речовин ефективно пригнічують розмноження і розвиток ракових клітин. Особливо сильним протипухлинною дією володіє кордіцепін і кордіцепсовая кислота, які містяться тільки в КОРДИЦЕПСі і не зустрічаються ні в яких інших відомих грибах і рослинах.