Капсули Лю Вей.

 

Капсули Лю Вей - один з найбільш популярних препаратів традиційної китайської медицини.

У багатьох людей з віком виснажується енергія «інь» нирок. Це проявляється ранкової млявістю, слабкістю в ногах, погіршенням пам'яті і зору, ламкістю і випаданням волосся, розхитуванням і втратою зубів, зубним болем, хвилеподібним відчуттям жару (приливами) у жінок і порушенням менструального циклу.

У дітей нестача «інь» нирок виражається в повільному зарастании джерельця, появі ознак рахіту, блідого кольору шкіри.

У цих та багатьох інших випадках Вам допоможе наш новий препарат - Лю Вей.

З точки зору традиційної китайської медицини (ТКМ), капсули живлять «інь» печінки і нирок, додають субстанцію «цзин», осушують «сирість» селезінки і зміцнюють її.

Основна дія - додавання «інь» нирок. Це дуже важливо, тому нирки є «первинним небом» організму. Однією з функцій нирок в ТКМ вважається народження мозку, як головного, так і спинного, і кісткового. «Головний мозок - це море мозку», і, якщо воно стає недостатнім, то з'являється дзвін у вухах, забудькуватість, запаморочення, болі і слабкість в попереку і колінах, почуття неясності в голові, брижі в очах, глухота.

Всі ці симптоми свідчать про порожнечу «інь» нирок.

Внаслідок нестачі «інь» нирок, «янь» легко прямує вгору, тобто «Вода не утримує вогонь».

Звідси виникає нічна пітливість, виснажливі еротичні сновидіння, сперматорея, відчуття жару в кінцівках, спрага, сухість у роті та горлі.

склад:

корінь Ремане. Тонізує кров, живить «інь», поповнює життєву енергію, знижує кров'яний тиск і рівень цукру в крові.

кореневище ямса китайського. Зміцнює селезінку, нормалізує роботу кишечника, тонізує легені, заповнює життєву енергію.

плоди Корнус лікарського. Тонізують печінку і нирки, зупиняють сперматорею і потовиділення, знижують кров'яний тиск і рівень цукру в крові, надають бактерицидну дію.

кореневище частухи східної. Покращує виділення сечі, знімає жар нирок, знижує кров'яний тиск і згортання крові, покращує коронарний кровотік.

порія кокосовідная. Має сечогінну і вираженим седативну дію, регулює водний баланс, зміцнює селезінку.

дія:

* сприяють виведенню сечовини;

* можуть застосовуватися після хіміо- та радіотерапії для зменшення побічних дій;

* прискорюють виведення токсичних речовин, оберігають печінку і нирки від ушкодження;

* знижують рівень ліпідів, холестерину, тригліцеридів та цукру в крові, артеріальний тиск;

* можуть застосовуватися для запобігання появи гіперліпідемії, склерозу та інших захворювань серцево-судинної системи;

* надають протипухлинну дію, стимулюють зростання і збільшення кількості стовбурових клітин кісткового мозку, лімфатичних тканин;

* певною мірою можуть підтримувати роботу щитовидної залози, знижують розпад білків і цим покращують їх бар'єрне дію;

* викликають синтез інтерферону в клітинах мигдаликів людини;

* підвищують концентрацію кальцію і фосфору в плазмі крові;

* полегшують прояви клімактеричного синдрому;

* надають тонізуючу і зміцнювальний дію;

* підвищують імунітет, уповільнюють процес старіння;

* покращують зір;

* підвищують стійкість до низької температури і нестачі кисню (гіпоксії).

Показання до застосування:

* захворювання сечостатевої системи,

* артеріальна гіпертензія,

* неврастенія

* туберкульоз кісток

* хронічний обструктивний бронхіт

* захворювання очей

* цукровий діабет

* анемія

* гіпертиреоз

* гепатит

* остеохондроз

* атрофічні фарингіти

* ниючі болі в попереку і колінах

* зниження пам'яті

* запаморочення і дзвін у вухах

* безсоння

* випадання волосся та інші захворювання, пов'язані з недостатністю «інь» печінки і нирок.

Капсули особливо ефективні при прийомі жінками в клімактеричному періоді.

Прийом: дорослим - 2 рази на день по 1 - 2 капсули. Запивати структурованою водою.

Увага!

Під час прийому капсул заборонено споживати алкоголь, гостру і жирну їжу.

Прийом пігулок може бути тривалим, але, при виникненні гострих супутніх захворювань, його слід припинити.

Екран-14

Високоефективний комплекс «Ренсепт» рекомендований для санації сечовивідної системи та нормалізації її роботи.

Основу комплексу «Ренсепт» складають фітокомпоненти з вираженою сечогінної активністю. Цілющий вплив на органи сечовивідної системи листя брусниці, мучниці і петрушки посилено сечогінної активністю насіння кавуна і кукурудзяних рилець. Біоактивний комплекс «Ренсепт» містить не тільки протизапальні рослинні компоненти загальної дії, такі як коріння кульбаби і солодки (в останньої відзначається протимікробна і імуномодулююча активність), але і речовини, чия антимікробна дія винятково ефективна при запаленні сечовивідних шляхів. Такими властивостями володіють журавлина і плоди ялівцю, які активно дезінфікують сечовивідні канали. Ці якості біоактивного комплексу «Ренсепт» можуть бути з успіхом використані в комплексній терапії хронічних інфекцій сечовивідної системи. Вітамін C, що входить до складу комплексу «Ренсепт», зміцнює стінки капілярів, знижує їх проникність, здійснює антиоксидантний захист, активує місцевий імунітет. Наявність у комплексі іонів калію служить збереженню природного водно-сольового балансу в організмі.

  Показання:

• гострі інфекції сечовивідної системи

• комплексна терапія і профілактика загострень і рецидивів хронічних інфекцій сечовивідної системи

• аномалії розвитку нирок

• терапія антибіотиками, нітрофуринами, сульфаніламідами

Рекомендації із застосування, дозування: «Ренсепт» рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткове джерело вітаміну С, арбутину. Приймати дорослим по 1 таблетці на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Біоактивні комплекс «Ренсепт» має м'який діуретичним, протизапальну, спазмолітичну і бактерицидну дію. Рекомендується для комплексної терапії хронічних запальних захворювань сечовивідної системи, запобігання їх рецидивів і загострень. Може застосовуватися здоровими людьми в профілактичних цілях.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці на день під час їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Прийом однієї таблетки (рекомендована доза) забезпечить надходження вітаміну С - 50мг - 70%; арбутину - 5 мг - 60%; гліцірізіновой кислоти - 0,75 мг - 8% від добової потреби.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.

Не є ліками.

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10645.9.05 від 22.09.2005г.

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР и GMP.

 

СКЛАД:

 

аскорбінова кислота (вітамін С) - 50 мг, корінь кульбаби - 37,5 мг, лист брусниці - 25 мг, лист мучниці (ведмежі вушка) - 25 мг, екстракт журавлини - 25 мг, плоди ялівцю - 25 мг, лист петрушки - 25 мг, насіння кавуна - 25 мг, кукурудзяні рильця - 25 мг, калію хлорид - 25 мг, корінь солодки - 12,5 мг.

Екран-15

«Урогель» призначений для швидкої допомоги сечовивідній системі в разі порушення її роботи.

В цей фітокомплекс входить купажний екстракт трав, що мають багатовікову історію застосування для лікування та профілактики захворювань сечовивідної системи. Він містить у собі витяги з горця, мучниці, календули, брусниці, солодки, берези, ялівцю і хвоща. Активні речовини рослинного походження мають протизапальну, антисептичну, протимікробну, спазмолітичну і м'яку сечогінну дію. Концентрований сік журавлини містить біоактивні речовини, які проявляють протимікробну активність та сечогінну дію. Журавлина не тільки виконує оздоровчу функцію по відношенню до сечовидільної системи, вона є джерелом вітаміну С, який, входятить до «Урогелю» разом з вітаміном Е, сприяє активізації синтезу колагену і зміцнює стінки судин. Перебуваючи в розчиненому вигляді в гелі, активні речовини фітокомплекс починають всмоктуватися вже у шлунку. Що входить до складу «Урогеля» цинк надає захисну дію на нирки, сприяючи збереженню їх функціональної активності. Калій забезпечує стабілізацію і збереження природного водно-сольового балансу в організмі.

Показання:

• дисфункції сечовидільної системи

• Допоміжна терапія хронічного пієлонефриту в стадії загострення

• гіпертонічна хвороба, легенево-серцева недостатність

• набряки різної етіології

• комплексна терапія і профілактика загострень і рецидивів хронічних інфекцій сечовивідної системи

• терапія антибіотиками, нітрофуринами, сульфаніламідами

Рекомендації із застосування: «Урогель» рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі - джерела арбутину, вітамінів С, Е, органічних кислот, цинку.

Cостав 1 чайної ложки (5г): Активні компоненти: екстракт купажний (горця, мучниці, календули, брусниці, солодки, берези, ялівцю, хвоща) - 300 мг; пектин яблучний - 200 мг; клітковина яблучна - 100 мг; акації смола (гуміарабік ) - 100 мг, калію хлорид - 100 мг; концентрований сік журавлини - 60 мг; аскорбату натрію - 50 мг; цинку аспарагінату - 10 мг; токоферолу ацетату - 7,5 мг.

Допоміжні компоненти: концентрований яблучний сік, вода очищена, фруктоза, лимонна кислота, бензоат натрію, сорбат калію, ароматизатор ідентичний натуральному.

Прийом 1 чайної ложки забезпечить надходження вітаміну Е - 7,5 мг - 75%; С - 44 мг - 60%; цинку - 2 мг - 30%; харчових волокон 400 мг - 20% від добової потреби.

Спосіб застосування: дорослим по 1-2 чайних ложки на день під час їжі, запиваючи 1 склянкою рідини або попередньо розчинивши в ½ склянки води. Тривалість прийому - 2 тижні. 

Екран-17

Біоактивні комплекс «Фіторен» рекомендований для профілактики сечокам'яної хвороби. Натуральні сечогінні субстанції рослинного походження, що складають основу комплексу «Фіторен», активують процес сечоутворення і оберігають від розвитку застійних явищ у нирках.

Виражений сечогінний ефект має листя брусниці та петрушки, мучниця, екстракт берези. Спориш звичайний специфічно перешкоджає утворенню сечових каменів, це пов'язано з вмістом в рослині розчинних сполук кремнієвої кислоти. У кореня кульбаби, конюшини і хвоща польового, сечогінна дія поєднується з протизапальною та антимікробною активністю. Це важлива властивість комплексу «Фіторен» посилюється наявністю в його складі вітаміну С, що зміцнює стінку капілярів, знижує їх проникність, і протизапальний вплив натурального ферменту бромелайна. Екстракт кореня солодки має протизапальну дію, а L-аргінін покращує роботу мікрциркуляторного русла. Комплекс мікроелементів сприяє збереженню балансу іонів в організмі на фоні прийому сечогінних активних речовин.

Застосування комплексу «Фіторен» є дієвою підтримкою роботи нирок, процесів утворення і виведення сечі, особливо при незбалансованому харчуванні, малої фізичної активності та наявність шкідливих звичок, таких, як куріння.

Показання:

• сечокам'яна хвороба

• хронічний цистит, хронічний пієлонефрит

• наявність конкрементів в нирках і сечоводі

• стан після оперативного видалення конкрементів

• Допоміжна терапія хронічного пієлонефриту в стадії загострення

• токсичне ураження нирок

• специфічних захворювань сечостатевої системи

гіпертонічна хвороба, легенево-серцева недостатність

Рекомендації із застосування, дозування: «Фіторен» рекомендовано в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткове джерело вітаміну С, цинку, гліциррізинової кислоти, танінів. «Фіторен» надає загальнозміцнюючу, м'яку сечогінну дію, сприяє поліпшенню функціонального стану і зниження процесів каменеутворення в сечовивідній системі організму. Ефективність доведена клінічно. Приймати дорослим по 1таблеці на день під час їжі.

Спосіб застосування: дорослим по 1 таблетці на день під час їжі.

Прийом однієї таблетки (рекомендована доза) забезпечить надходження арбутину - 5 мг - 60%; гліциррізинової кислоти - 5 мг - 50%; вітаміну С - 20мг - 30%; цинку - 3,4 мг - 30%; танінів - 25мг - 13% від добової потреби .

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

СКЛАД:

 

лист брусниці - 80 мг, лист мучниці - 50 мг, екстракт кореня солодки голої -35 мг, хвощ польовий - 35 мг, екстракт листя берези - 30 мг, калію хлорид - 25 мг, лист петрушки - 25 мг, аскорбінова кислота (вітамін С ) - 20 мг, конюшина польовий - 15 мг, корінь кульбаби - 15 мг, L-аргінін - 12,5 мг, бромелайн - 10 мг, магнію оксид - 10 мг, цинку оксид - 4,3 мг.