БАЖ"Суміш для зниження ваги"

склад:

міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з листя капусти, коренеплоду буряку, плоду гарбуза, кукурудзяних рилець, листя берези, плодів горобини звичайної, трави полину.Фітотерапевтичні властивості і дія:

надає загальнозміцнюючу, сечогінну, проносну, спазмолітичну, протиатеросклерозну, антиоксидантну дію; регулює сольовий обмін; покращує функцію травлення; сприяє розщепленню жирів і утилізації жирових накопичень; нормалізує кишкову мікрофлору; стимулює перистальтику і випорожнення кишечника, ліпідний обмін; знижує відчуття голоду і рівень холестерину в крові; надійно і безпечно зменшує вагові показники, стабілізує вагу.Показання до застосування:     всі види ожиріння;

     захворювання пов'язані з порушеннями ліпідного обміну на фоні ендокринних порушень;

     атеросклероз судин.

ПРЕПАРАТ КОНТРОЛЮ ВАГИ

HEALTH & BODY CONTROL 

Причини порушення обміну речовин можуть бути різні, але одним з неприємних наслідків порушення обміну речовин є надмірна вага.  

Надлишок маси тіла не закладено природою в якості норми і є фактором ризику в розвитку багатьох соціально-значущих захворювань: хвороб серця і судин, суглобів, підвищеного артеріального тиску, цукрового діабету, депресій. Як свідчать висновки експертів ВООЗ, поширення огрядності та ожиріння набувають масштаби епідемії, і боротьба з ними стає як ніколи актуальною.Багато хто з нас не раз ставили собі запитання, як позбавитися від зайвої маси тіла і навіть робили спроби схуднути за допомогою різних дієт. Однак далеко не всі спроби знизити масу тіла закінчуються успішно. Більш того багато людей з подивом помічають, що після скасування дієти, вага тіла повертається до вихідної, а часом і перевершує її. Це пов'язано з тим, що застосування різних дієт з метою коректування маси тіла відбувається в більшості випадків безсистемно і провокує формування обмежувального типу харчування, який характеризується хаотичним використанням різного роду зредукованих дієт, часом змінюються переїданням. Цей тип харчування супроводжується зниженим надходженням життєво важливих нутрієнтів в організм, зниженням загального самопочуття, поступовим порушенням обміну речовин, пов'язаних з неправильним використанням організмом енергії що надходить їжі.

Для того, щоб нормалізувати обмін речовин і вирішити проблему надмірної ваги, необхідно: Відновити нутріентний баланс раціону і баланс між витратою і споживанням енергії, порушеної через переїдання

 Сформувати правильну харчову поведінку

 Підвищити мотивацію

 Усунути стрес-фактор, викликаний обмеженням їжіФахівці компанії розробили програму Н & B control, метою якої є плавне поступове приведення показників маси тіла до норми, закріплення її у фізіологічному для організму діапазоні через відновлення порушених обмінних процесів. Перевагою програми є багаторівневе рішення, яке включає: Забезпечення * нормалізації обміну речовин, мобілізації жиру з жирової тканини з наступним його розпадом

 Високоефективне очищення організму від токсинів і продуктів порушеного метаболізму

 Нормалізацію пов'язаних з емоційним статусом і усунення негативних емоцій, перебудовою режиму прийому їжі і зміною її кількості

 Формування правильної харчової поведінки

 Підтримку високого життєвого тонусуПрограма Н & B control складається з 5 продуктів, що пройшли клінічну апробацію в багатьох медичних установах, в ході якої порівнювалася дія звичайного зменшення калорійності їжі і зниження калоражу на фоні прийому програми. 

 

Екран-12

«ПІНОТЕЛЬ БАЛАНС»

коктейль кедровий білково-вітамінний,

формула ідеального білка

 Унікальний білково-вітамінний коктейль, збалансований за вмістом амінокислот і наближений до ідеального білка, у ньому гармонійно підібраний амінокислотний склад за рахунок комбінації білків рослинного і тваринного походження (кедрового горіха, соєвого білка і яєчного білка - альбуміну).

«Пінотель Баланс» чудове додаткове джерело легкозасвоюваного білка при неповноцінному та / або незбалансованому харчуванні (виснаженні організму, дієтах) для дорослих і дітей з 4-х років, при ослабленні імунітету, в період одужання для відновлення сил, для спортсменів і людей, що займаються важкою фізичною працею або працюють в екстремальних умовах.

Екран-13

 

«ПІНОТЕЛЬ ІДЕАЛ»

коктейль кедровий білково-вітамінний,

формула ідеального білка

 

Унікальний білково-вітамінний коктейль, збалансований за вмістом амінокислот і наближений до ідеального білка, у ньому гармонійно підібраний амінокислотний склад за рахунок комбінації білків рослинного і тваринного походження (кедрового горіха, соєвого білка і яєчного білка - альбуміну).

«Пінотель Баланс» чудове додаткове джерело легкозасвоюваного білка при неповноцінному та / або незбалансованому харчуванны (виснаженні організму, дієтах) для дорослих і дітей з 4-х років, при ослабленні імунітету, в період одужання для відновлення сил, для спортсменів і людей, що займаються важкоюфізичною працею або працюють в екстремальних умовах.