Екран-1

Біоактвний комплекс «Пульмоклінз» - це поєднання активних речовин рослинного походження і вітамінів, дія яких спрямована на усунення запального процесу бронхолегеневої системи.

Алтей, коров'як і солодка, що входять до складу комплексу "Пульмоклінз", мають обволікаючу, протизапальну, відхаркувальну дію, пом'якшують слизову оболонку і сприяють видаленню мокротиння із бронхіального дерева. У листя подорожника відхаркувальна дія поєднується з бактеріостатичним і ранозагоювальним впливом. Бромелайн, фермент рослинного походження, і кора Пау Д'Арко підсилюють протизапальну реакцію імунної системи. Скороченню термінів перебігу запалення сприяє протизапальна й антибактеріальна активність листя берези. Липа, що входить до складу комплексу «Пульмоклінз», помірно зменшує в'язкість крові, має потогінну, відхаркувальну і протимікробну дію. Активні речовини меліси мають заспокійливу дію, вони знімають спазми гладкої мускулатури бронхів, зменшують задишку, кашель. Протизапальна, помірно сечогінна і відхаркувальна дія характерна для плодів анісу. Антиоксидантна і судинноукріплююча дія винограду, кверцетину і вітамінів А і С перешкоджають викиду гістаміну, сприяють швидкому відновленню структури клітин бронхів і легенів.

Показання:

• сімейна схильність до бронхолегеневих захворювань.

• хронічні вогнищеві інфекції верхніх дихальних шляхів

• активне і пасивне куріння

• гострі стани і загострення хронічних захворювань органів дихання

• бронхіальна астма та респіраторні алергози

• стан після оперативного лікування захворювань органів грудної клітини

Рекомендації до застосування: БАД «Пульмоклінз» рекомендовано як додаткове джерело вітаміну С та джерела флавоноїдів і танінів. Приймати дорослим по 1 таблетці 1-2 рази на день під час їжі. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Має виражену протизапальну, відхаркувальну дію, покращує стан слизової бронхів, у тому числі і при загостренні хронічних захворювань дихальних шляхів. Може застосовуватися в профілактичних цілях. Ефективність доведена клінічно.